Gezien in Entourage
Prado 18-10
Dit model gaat per september 2011 uit productie bij Gero. Maar wordt onder de naam Luwte, voortaan aangeboden door Keltum, kwaliteit en vorm zijn onveranderd.
Wanneer u dit bestek nog wilt aanvullen, dan raden wij u aan hier niet te lang meer mee te wachten.
Onze voorraad vindt u onder het hoofdstukje restanten op onze site
Genre: Modern
Materialen:
Wanneer u dit bestek nog wilt aanvullen, dan raden wij u aan hier niet te lang meer mee te wachten.
Onze voorraad vindt u onder het hoofdstukje restanten op onze site
Genre: Modern
Materialen:
- Edelstaal (18/10)
Is er van dit model geen cassette in de aanbieding, of niet in de door u gewenste samenstelling, vraag dan een offerte aan.
Zoek Product
Geen verzendkosten!

Geen verzendkosten (binnen NL) bij besteding vanaf € 50,-
Gero
Gero bestek. Gero maakt deel uit van Koninklijke Van Kempen en Begeer. Gero werd in 1912 opgericht om, in een ander materiaal dan zilver, typisch Nederlandse modellen messen, lepels, vorken en aanverwante artikelen te produceren. In 1930 introduceerde Gero de kwaliteitsnorm Zilmeta (een legering van nikkel, chroom en staal die tot op de dag van vandaag nog actueel is en als algemeen aanvaarde kwaliteitsnorm geldt), een door en door vlekvrij metaal, dat de mogelijkheden voor metaalwaren voor huishoudelijk gebruik vergrootte. In 1986 is Gero samengegaan met Van Kempen en Begeer. Gero staat vandaag de dag nog steeds synoniem voor kwaliteit, duurzaamheid en uitgekiende vormgeving.In ons assortiment prijken enkele schitterende bestekken van Gero. Geproduceerd in 18/10 edelstaal zijn de bestekken Scala, Prado en Oud Seyst de bekendste bestekseries van het oer-Hollandse Gero.





