VG10 Forged
VG10 Forged
Op zoek naar iets speciaals? Ontdek de VG10 Forged messen bij Servies.nl! Ieder mes is uniek, met een lemmet gesmeed in 5 lagen voor ongeëvenaarde scherpte en duurzaamheid. Het heft van wortelhout ligt perfect in de hand en zorgt voor een luxe uitstraling. Bovendien worden deze meesterwerken geleverd in een stijlvolle houten verpakking, ideaal om cadeau te geven of jezelf te verwennen.
Eigenschappen VG10 Forged messen
VG10 Forged messen zijn de ultieme keuze voor iedere kookliefhebber. Met een lemmetdikte van 2 mm en gesmeed op traditionele Japanse wijze, bieden deze messen uitzonderlijke scherpte en precisie. Ze hebben een hardheid van 60HRC, wat betekent dat ze lang scherp blijven. Het heft van wortelhout ligt comfortabel in de hand en geeft een luxe uitstraling. Met een snijhoek van 18 graden snijd je moeiteloos door elk ingrediënt. Bovendien krijg je 10 jaar garantie op deze prachtige messen.
VG10 Forged kopen?
Al meer dan 135 jaar dé specialist in servies en keukenproducten van topkwaliteit
Kwalitatief servies en keukenproducten sinds 1889
Al meer dan 135 jaar zijn wij dé specialist in kwalitatief servies en alles voor in de keuken – een echte begrip in Arnhem en omstreken. Wat begon als een lokale winkel met passie voor koken en tafelen, is uitgegroeid tot een vertrouwde naam waar kwaliteit, vakmanschap en service centraal staan. Generaties lang hebben wij klanten geholpen om hun keuken en eettafel compleet te maken met producten die niet alleen functioneel zijn, maar ook stijl en karakter toevoegen aan elk moment aan tafel.